> če sem naredil z kolokviji in grem na drugi izpit še enkrat pisat a se > potem > upošteva boljša ocena izmed teh dveh?
ej nisi gledal prejsnih mailov, je blo recen ( tut prfoks je tako reku), da se uposteva le zadnja ocena!!!!
> če sem naredil z kolokviji in grem na drugi izpit še enkrat pisat a se > potem > upošteva boljša ocena izmed teh dveh?
ej nisi gledal prejsnih mailov, je blo recen ( tut prfoks je tako reku), da se uposteva le zadnja ocena!!!!