> če sem naredil z kolokviji in grem na drugi izpit še enkrat pisat a se
> potem
> upošteva boljša ocena izmed teh dveh?

ej nisi gledal prejsnih mailov, je blo recen ( tut prfoks je tako reku), da
se uposteva le zadnja ocena!!!!

Reply via email to