hmmm bilo je receno da lahko gres enkrat popravljat... kolko razumem Ivanov
mail sprasuje ce de veljala boljsa tudi boljsa ocena ce bo sel na ta drugi
rok februarja pisat VIS.

On 1/21/06, Natalija Hromec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > če sem naredil z kolokviji in grem na drugi izpit še enkrat pisat a se
> > potem
> > upošteva boljša ocena izmed teh dveh?
>
> ej nisi gledal prejsnih mailov, je blo recen ( tut prfoks je tako reku),
> da
> se uposteva le zadnja ocena!!!!
>



--
Lp,

Jernej

Reply via email to