Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da
ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove kje
naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo ma, ce
mi ga lahko poslje.

Hvala

Lp

Nejc


Reply via email to