Kaj lahko mamo zraven na izpitu pa tudi mene zanima :)
Lp Nejc wrote:
Ej a res noben ne ve kaj se sme met s sabo na izpitu? Kr se mi zdi, da ratuje ze rahlo pozno... Pa nej bo prosm nekdo tolk prjazn in mi pove kje naj dobim drugi del prosojnic (od strani 210 naprej), al pa ce ga kdo ma, ce mi ga lahko poslje. Hvala Lp Nejc
