ja sm zdele vidla...sorry! pozabte!

lp

On 1/21/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> se je ze odlocil (copy/paste iz raičeve strani):
>
>
>       Računski del:
>
>     * Sreda, 25. januarja 2006, ob 12. uri v PR15.
>     * Ponedeljek, 6. februarja 2006, ob 16. uri v PR15.
>     * Petek, 9. junija 2006.
>     * Torek, 12. septembra 2006.
>
>
>       Teoretični del:
>
>     * Torek, 31. januarja, ob 11. uri.
>     * Petek, 10. februarja, ob 13. uri.
>
>
>
>
>
>
> Jasna Skrbec wrote:
> > na ogledu je Kink reku, da se mormo zment kdaj bo teorija za prvi rok
> > (mislm, da pride 25.1.).
> > padla je ideja 31.1.
> > je to vredu? mogoce drugi predlogi?
> >
> > lp
> >
> >
>
>
>

Reply via email to