ja sm zdele vidla...sorry! pozabte! lp
On 1/21/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > se je ze odlocil (copy/paste iz raičeve strani): > > > Računski del: > > * Sreda, 25. januarja 2006, ob 12. uri v PR15. > * Ponedeljek, 6. februarja 2006, ob 16. uri v PR15. > * Petek, 9. junija 2006. > * Torek, 12. septembra 2006. > > > Teoretični del: > > * Torek, 31. januarja, ob 11. uri. > * Petek, 10. februarja, ob 13. uri. > > > > > > > Jasna Skrbec wrote: > > na ogledu je Kink reku, da se mormo zment kdaj bo teorija za prvi rok > > (mislm, da pride 25.1.). > > padla je ideja 31.1. > > je to vredu? mogoce drugi predlogi? > > > > lp > > > > > > >
