Kako je s teorijo pri VISu?
Zanima me predvsem kako je ce mas pisn del opravljen s
kolokviji in recimo pades pri izpitu iz teorije? A
mors pol se enkrat opravljat pisni del, ali samo
teoretinga(pri analizi vem da si imel 2 sansi)... (vem
za unih 15 min)
...zanima me tudi, ce kdo, ki je obiskoval predavanja,
ve kolk je treba znat snov iz prosojncic st. 4
(hipoteze), glede na to da smo na vajah delali samo
nekatere, ki so tam notri obrazlozene, ter ce se je na
predavanjih predelalo snov KVANTILI ipd ???

__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to