Kako je s teorijo pri VISu? Zanima me predvsem kako je ce mas pisn del opravljen s kolokviji in recimo pades pri izpitu iz teorije? A mors pol se enkrat opravljat pisni del, ali samo teoretinga(pri analizi vem da si imel 2 sansi)... (vem za unih 15 min) ...zanima me tudi, ce kdo, ki je obiskoval predavanja, ve kolk je treba znat snov iz prosojncic st. 4 (hipoteze), glede na to da smo na vajah delali samo nekatere, ki so tam notri obrazlozene, ter ce se je na predavanjih predelalo snov KVANTILI ipd ???
__________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
