Ej Samo, zdej si me pa dobil, ravno zaradi tega grem v petek domov.
Sej ni tezko pomisliti na kaksno drugo stvar, ki se jo lahko pocne v
petek zvecer, namesto pisanja kolokvija.:)
Simon, če bi ti hodil na vaje bi vedel, da se je na vajah najprej
govorilo o 29.5, trenutni predlog pa je asistent predlagal preko
mailing liste Kombinatorike, posledično nismo mogli nič reči.

On 5/18/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Sinkovec pravi:
> Kaj pa tisti ki imamo v petek nekaj ze od prej, pa nam je bil vsiljen
> petek,
> brez da bi karkoli lahko rekli na to?

Če si bil na vajah si imel možnost kaj reči, drugače pa se nimaš pravice
pritoževati!
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]


Reply via email to