Ej Samo, zdej si me pa dobil, ravno zaradi tega grem v petek domov. Sej ni tezko pomisliti na kaksno drugo stvar, ki se jo lahko pocne v petek zvecer, namesto pisanja kolokvija.:) Simon, če bi ti hodil na vaje bi vedel, da se je na vajah najprej govorilo o 29.5, trenutni predlog pa je asistent predlagal preko mailing liste Kombinatorike, posledično nismo mogli nič reči.
On 5/18/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Sinkovec pravi: > Kaj pa tisti ki imamo v petek nekaj ze od prej, pa nam je bil vsiljen > petek, > brez da bi karkoli lahko rekli na to? Če si bil na vajah si imel možnost kaj reči, drugače pa se nimaš pravice pritoževati! -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38641473856 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
