Ales Tavcar pravi:
Ej Samo, zdej si me pa dobil, ravno zaradi tega grem v petek domov.
Sej ni tezko pomisliti na kaksno drugo stvar, ki se jo lahko pocne v
petek zvecer, namesto pisanja kolokvija.:)
Simon, če bi ti hodil na vaje bi vedel, da se je na vajah najprej
govorilo o 29.5, trenutni predlog pa je asistent predlagal preko
mailing liste Kombinatorike, posledično nismo mogli nič reči.

Bil sem na vseh vajah. ;) Tudi na tistih, ko so študentje asistentu predlagali, da naj bo kolokvij v tednu od 22.5 do 26.5. ...
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]

Reply via email to