Jaz sem za četrtek Lepo si povedal v tednu od 22.5 do 26.5 torej kje je problem v nekoliko bolj človeškem dnevu kot pa je petek. Nekateri v petke delamo tudi kaj drugega razen pisat kolokvijev in glede na to da vlak oziroma avto ali avtobus oziroma to kar ti paše do ljubljane ne vozi 15 minut bi lahko pomislili tudi na take ki se vozimo malo več in se dogovori za sredino tedna.
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Simon Striker Sent: Thursday, May 18, 2006 11:07 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvij Ales Tavcar pravi: > Ej Samo, zdej si me pa dobil, ravno zaradi tega grem v petek domov. > Sej ni tezko pomisliti na kaksno drugo stvar, ki se jo lahko pocne v > petek zvecer, namesto pisanja kolokvija.:) > Simon, če bi ti hodil na vaje bi vedel, da se je na vajah najprej > govorilo o 29.5, trenutni predlog pa je asistent predlagal preko > mailing liste Kombinatorike, posledično nismo mogli nič reči. Bil sem na vseh vajah. ;) Tudi na tistih, ko so študentje asistentu predlagali, da naj bo kolokvij v tednu od 22.5 do 26.5. ... -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38641473856 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
