Simon: Mogoče pa se tisti, ki niso redno vpisani v tretji letnik ne bi smeli pritoževat nad spremembo.
Jaz tudi glasujem za četrtek, kljub temu da imam ob četrtkih neko drugo aktivnost, ki jo bom v primeru kolokvija pač izpustil. lep pozdrav, Črt On 5/18/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Sinkovec pravi: > Kaj pa tisti ki imamo v petek nekaj ze od prej, pa nam je bil vsiljen > petek, > brez da bi karkoli lahko rekli na to? Če si bil na vajah si imel možnost kaj reči, drugače pa se nimaš pravice pritoževati! -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38641473856 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
