Simon: Mogoče pa se tisti, ki niso redno vpisani v tretji letnik ne bi
smeli pritoževat nad spremembo.

Jaz tudi glasujem za četrtek, kljub temu da imam ob četrtkih neko
drugo aktivnost, ki jo bom v primeru kolokvija pač izpustil.

lep pozdrav, Črt

On 5/18/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Sinkovec pravi:
> Kaj pa tisti ki imamo v petek nekaj ze od prej, pa nam je bil vsiljen
> petek,
> brez da bi karkoli lahko rekli na to?

Če si bil na vajah si imel možnost kaj reči, drugače pa se nimaš pravice
pritoževati!
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]


Reply via email to