Črt Gorup pravi:
Simon: Mogoče pa se tisti, ki niso redno vpisani v tretji letnik ne bi
smeli pritoževat nad spremembo.

To njim povej, ne meni.

Jaz tudi glasujem za četrtek, kljub temu da imam ob četrtkih neko
drugo aktivnost, ki jo bom v primeru kolokvija pač izpustil.

Nikoli ne bo vsem všeč, ker nas je preveč. Ni pa lepo, da se trije zmenijo in gredo v imenu vseh pisat asistentu mail!
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]

Reply via email to