Črt Gorup pravi:
Simon: Mogoče pa se tisti, ki niso redno vpisani v tretji letnik ne bi smeli pritoževat nad spremembo.
To njim povej, ne meni.
Jaz tudi glasujem za četrtek, kljub temu da imam ob četrtkih neko drugo aktivnost, ki jo bom v primeru kolokvija pač izpustil.
Nikoli ne bo vsem všeč, ker nas je preveč. Ni pa lepo, da se trije zmenijo in gredo v imenu vseh pisat asistentu mail!
-- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38641473856 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
