Samo pomoje se lahko kej zatakne. Cim prej tem bols. Sej bodo mel najbrs tut 
uni k bodo pisal ispit ustni tak da po moje gres lahko tut na unga.

"Pater.jr" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Riste pravi, da gre¹ lahko tudi oktobra, 
èe te prej ni v Ljubljani ;)

lp, Toma¾
----- Original Message ----- 
From: "Natalija Hromec" 
To: "FRIClist" 
Sent: Thursday, June 08, 2006 9:57 AM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika


> Gregor mene zanima kdaj je ¹e mo¾nost za vpis te ocene, ker je tudi ¹e
> nisem ¹la.
>
> Lep pozdrav
>
> Natalija
> 




 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to