Ekola, za vse tiste, ki e nimate vpisane kombinatorike... Tole je poslal Riste danes (14.8.06):
Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo med
12h in 13h?
lp,
skrekovski
Lp Anja
___________________________________________________________
Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version is radically easier to use" The
Wall Street Journal
http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
