Ekola, za vse tiste, ki še nimate vpisane
kombinatorike...

Tole je poslal Riste danes (14.8.06):

Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo med
12h in 13h?

lp,
skrekovski

Lp Anja


                
___________________________________________________________ 
Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version is radically easier to use" – The 
Wall Street Journal 
http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html

Reply via email to