Zdravo!

>> Mogoče bi lahko tudi kaj aktivno sodeloval: mogoče kako 
>> predavanje/seminar na temo ergonomije v računalništvu (predvsem
>> hrup, ki ga računalniki povzročajo, pa tudi ostale stvari), ker sem
>> se s tem res veliko ukvarjal. Pa ne bi tega počel, ker bi se rad
>> promoviral ampak ker imam občutek, da se večina ljudi kar
>> sprijazni, da računalniki ropotajo, pa to res ni potrebno: jaz sem
>> si namreč sestavil res ultratih PC in v dveh letih mi še ni uspelo
>> kje drugje najti človeka, ki bi imel tišji računalnik (je tišji od 
>> prenosnikov!)... no, kakorkoli, samo ideja, v bistvu bi res rad
>> čimveč ljudem indoktriniral to idejo.

Uh, to pa zveni precej zanimivo. Upam, da ga bos imel.

Se kdo? Mogoce bi zelel kdo predstaviti kaksen svoj projekt? Odprto kodni?


Mitar


Reply via email to