Zdravo! >> Mogoče bi lahko tudi kaj aktivno sodeloval: mogoče kako >> predavanje/seminar na temo ergonomije v računalništvu (predvsem >> hrup, ki ga računalniki povzročajo, pa tudi ostale stvari), ker sem >> se s tem res veliko ukvarjal. Pa ne bi tega počel, ker bi se rad >> promoviral ampak ker imam občutek, da se večina ljudi kar >> sprijazni, da računalniki ropotajo, pa to res ni potrebno: jaz sem >> si namreč sestavil res ultratih PC in v dveh letih mi še ni uspelo >> kje drugje najti človeka, ki bi imel tišji računalnik (je tišji od >> prenosnikov!)... no, kakorkoli, samo ideja, v bistvu bi res rad >> čimveč ljudem indoktriniral to idejo.
Uh, to pa zveni precej zanimivo. Upam, da ga bos imel. Se kdo? Mogoce bi zelel kdo predstaviti kaksen svoj projekt? Odprto kodni? Mitar
