Še malce več podrobnosti:

Tole je nek okvirni razpored :

10.00-10.10 – nagovor dekana – predavalnica 1

10.10-12.00 – predstavitev podjetij – predavalnica 1

                       Hermes Softlab – ustno dogovorjeno z g. Kostanjškom

                       Marand – pisno dogovorjeno z g. Gornik

                       Iskratel – ustno dogovorjeno

                       ICE – ustno dogovorjeno, pisno so vabljeni

12.00-17.00 – športne aktivnosti – avla in parkirišče proti Tržaški (za oboje bo FRI zagotovil profesorje s katerimi se boste najboljsi lahko pomerili)

- predavanja v organizaciji ŠS (TUKEJ ISCEMO LJUDI ZA KAKŠNA PREDAVANJA, KRATKE TEČAJE, PREDSTAVITVE PROJEKTOV,...)

                       - ogledi laboratorijev

17.00-18.00 – predavanje prof. Bratka – predavalnica 1

18.00-18.10 – nagovor dekana – predavalnica 1

18.10-19.00 – brucovanje v organizaciji ŠS-predavalnica 1



Ob 12.00, 16.00 in 18.30 bo v predverju menze postrežena pizza

Med 10.00 in 17.00 bi na hodniku pred knjižnico postavili manjšo razstavo stare računalniške opreme


Prostori na voljo so P2,P3, kletne ucilnice z racunalniki, ce bomo vse zasedli, se gotovo da se kej zrihtat, samo te so v srediscu dogajanja.




Andrej Furlan wrote:
Pozdravljena,

jaz rade volje kaj pomagam, samo bi bilo dobro da malo napišeš kakšna pomoč se potrebuje? ;-) (še najbolje kar na Friclist)

Je že znan kak (časovni + prostorski) razpored dogajanja? Malo čudno se mi zdi, da je že petek, pa pišeš o dogajanju tako na splošno ;-)

Mogoče bi lahko tudi kaj aktivno sodeloval: mogoče kako predavanje/seminar na temo ergonomije v računalništvu (predvsem hrup, ki ga računalniki povzročajo, pa tudi ostale stvari), ker sem se s tem res veliko ukvarjal. Pa ne bi tega počel, ker bi se rad promoviral ampak ker imam občutek, da se večina ljudi kar sprijazni, da računalniki ropotajo, pa to res ni potrebno: jaz sem si namreč sestavil res ultratih PC in v dveh letih mi še ni uspelo kje drugje najti človeka, ki bi imel tišji računalnik (je tišji od prenosnikov!)... no, kakorkoli, samo ideja, v bistvu bi res rad čimveč ljudem indoktriniral to idejo.

Lp, Andrej

p.s.: danes sem na faksu do ca. 16h, če bi kdo rad v živo kaj disktutiral.



Reply via email to