Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru
potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna
plača.

Ajde kojn, pojasni. :-)))

LP,
Matjaz

On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti redno
zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če imaš
status...
Pol pa računi... :)

On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
>
>    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj ne
>    na zacetku.
>    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
>    Numero Uno wrote:
>
>      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je problem?
>      Andrej Furlan wrote:
>
>         Jernej wrote:
>      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se programer,
>      najraje
>      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
>      30ur na
>      teden).
>      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
>
>         Bruto ali neto? :-)
>         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu, ki
>      je
>         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
>         Lp, Andrej
>      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
>      This message was checked by NOD32 antivirus system.
>      [1]http://www.eset.com
>
> References
>
>    1. http://www.eset.com/
>



--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to