Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna plača.
Ajde kojn, pojasni. :-))) LP, Matjaz On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti redno zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če imaš status... Pol pa računi... :) On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj ne > na zacetku. > Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet? > Numero Uno wrote: > > 25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je problem? > Andrej Furlan wrote: > > Jernej wrote: > Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se programer, > najraje > za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj > 30ur na > teden). > Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k. > > Bruto ali neto? :-) > Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu, ki > je > ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place. > Lp, Andrej > __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________ > This message was checked by NOD32 antivirus system. > [1]http://www.eset.com > > References > > 1. http://www.eset.com/ > -- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
