A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la :'( No ja, vazn da mi je vsec :)
Ana -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca Galun Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki Zivjo! Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev. V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do 25.februarja enkrat. Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima. Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji. Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,... Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se kancek romantike med njima:). Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz. gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju. Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu. lp Mojca
