Kosa Attila <[email protected]> írta: 

> Hello!
> Igazan orommel olvastam kedves meltatasotokat (mintha hájjal
> kenegettek volna :)), de nem akarom megmasitani a szavamat.
> 
> Es nem kell aggodnotok, mar jelentkezo is van, akinek - egyeduli
> jelentkezo leven - mar at is adtam a mailman webes feluletehez
> tartozo jelszot. A neve Pápai Balázs, biztosan sokan ismeritek.
> De ha veletlenul megsem, akkor majd megismeritek, es
> megszeretitek :))
> 
> Jo munkat, Balázs!
> 
> -- 
>               Udvozlettel
>                                 Zsiga
> br />
 Meghalt a király, éljen a király! :)

Én is megköszönöm az eddigi segítséget mindenkinek és a "régi" untermannak is. 
Megelőlegezem az újnak is. Valóban a legkulturáltabb hangnemű fórum volt és 
lesz is reményeim szerint. 

Üdv!

________________________________________________________
AEG háztartási gépek OTTHONRÓL &#8211; KÉNYELMESEN!
MOSÓGÉPEK &#8211; szárítógépek &#8211; mosogatógépek &#8211; hűtők &#8211; 
sütő+főzőlap szettek NAPI AKCIÓS ÁRON!
VIDEÓ termékbemutatók &#8211; akár 5 ÉV GARANCIA &#8211; ORSZÁGOS 
házhozszállítás az AEGshop.hu-tól!
http://ad.adverticum.net/b/cl,1,6022,324956,400945/click.prm
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz