Kosa Attila <[email protected]> írta:
> Hello! > Igazan orommel olvastam kedves meltatasotokat (mintha hájjal > kenegettek volna :)), de nem akarom megmasitani a szavamat. > > Es nem kell aggodnotok, mar jelentkezo is van, akinek - egyeduli > jelentkezo leven - mar at is adtam a mailman webes feluletehez > tartozo jelszot. A neve Pápai Balázs, biztosan sokan ismeritek. > De ha veletlenul megsem, akkor majd megismeritek, es > megszeretitek :)) > > Jo munkat, Balázs! > > -- > Udvozlettel > Zsiga > br /> Meghalt a király, éljen a király! :) Én is megköszönöm az eddigi segítséget mindenkinek és a "régi" untermannak is. Megelőlegezem az újnak is. Valóban a legkulturáltabb hangnemű fórum volt és lesz is reményeim szerint. Üdv! ________________________________________________________ AEG háztartási gépek OTTHONRÓL – KÉNYELMESEN! MOSÓGÉPEK – szárítógépek – mosogatógépek – hűtők – sütő+főzőlap szettek NAPI AKCIÓS ÁRON! VIDEÓ termékbemutatók – akár 5 ÉV GARANCIA – ORSZÁGOS házhozszállítás az AEGshop.hu-tól! http://ad.adverticum.net/b/cl,1,6022,324956,400945/click.prm
_________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
