Kepler Mihály írta: > 2009. 04. 21, kedd keltezéssel 06.18-kor Attila Halász ezt írta: >> On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote: >> >>> Attila Halász írta: >>>> Tudod azt te jól ... >>>> >>> Csak sejtettem. >>> Emiatt akar lemondani az adminságról itt????? >>> Butaság volna. >>> >>> Ne tedd, Zsiga. >>> Jó admin vagy itt, imho. >> >> +1 >> >> ps: most nincs admin :) > #/usr/bin/perl > my KosaAttilaJoAdmin++;
nem my az, hanem our, amúgy csak Nálad növexik :p Meg amúgy is szintaktikailag nem látom, hogy mit növelünk olyanon, aminek kezdőértéke sincs :) De ez alapjában mindegy, az a lényeg, amiről szól. Szintén nem értem Zsiga indokait, ellenben az érveit a másik listán igen, és való igaz, hogy páran félreértették, amit írt, de annak mi köze ehhez a listához, azt nem értem. Az a lista arra van... > Pedig én is kaptam eleget :D :) :) Jogosan!!! Ditto. Zsiga, indíts egy másik szavazást arról, hogy akarjuk-e, hogy admin maradj :D Előre szólok, hogy ismét nem úgy alakulna a szavazás eredménye, ahogy szeretnéd :) Bár, abban azért bízom, hogy a szíved mélyén maradnál Te admin... _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
