Kepler Mihály írta:
> 2009. 04. 21, kedd keltezéssel 06.18-kor Attila Halász ezt írta:
>> On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote:
>>
>>> Attila Halász írta:
>>>> Tudod azt te jól ...
>>>>
>>> Csak sejtettem.
>>> Emiatt akar lemondani az adminságról itt?????
>>> Butaság volna.
>>>
>>> Ne tedd, Zsiga.
>>> Jó admin vagy itt, imho.
>>
>> +1
>>
>> ps: most nincs admin :)
> #/usr/bin/perl
> my KosaAttilaJoAdmin++;

nem my az, hanem our, amúgy csak Nálad növexik :p
Meg amúgy is szintaktikailag nem látom, hogy mit növelünk olyanon,
aminek kezdőértéke sincs :)
De ez alapjában mindegy, az a lényeg, amiről szól.

Szintén nem értem Zsiga indokait, ellenben az érveit a másik listán
igen, és való igaz, hogy páran félreértették, amit írt, de annak mi köze
ehhez a listához, azt nem értem. Az a lista arra van...

> Pedig én is kaptam eleget :D :) :) Jogosan!!!

Ditto.

Zsiga, indíts egy másik szavazást arról, hogy akarjuk-e, hogy admin
maradj :D
Előre szólok, hogy ismét nem úgy alakulna a szavazás eredménye, ahogy
szeretnéd :) Bár, abban azért bízom, hogy a szíved mélyén maradnál Te
admin...
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz