Hello!
Igazan orommel olvastam kedves meltatasotokat (mintha hájjal
kenegettek volna :)), de nem akarom megmasitani a szavamat.

Es nem kell aggodnotok, mar jelentkezo is van, akinek - egyeduli
jelentkezo leven - mar at is adtam a mailman webes feluletehez
tartozo jelszot. A neve Pápai Balázs, biztosan sokan ismeritek.
De ha veletlenul megsem, akkor majd megismeritek, es
megszeretitek :))

Jo munkat, Balázs!

-- 
                Udvozlettel
                                    Zsiga
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz