Hello!
Igazan orommel olvastam kedves meltatasotokat (mintha hájjal
kenegettek volna :)), de nem akarom megmasitani a szavamat.
Es nem kell aggodnotok, mar jelentkezo is van, akinek - egyeduli
jelentkezo leven - mar at is adtam a mailman webes feluletehez
tartozo jelszot. A neve Pápai Balázs, biztosan sokan ismeritek.
De ha veletlenul megsem, akkor majd megismeritek, es
megszeretitek :))
Jo munkat, Balázs!
--
Udvozlettel
Zsiga
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux