On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote: > Attila Halász írta: >> Tudod azt te jól ... >> > Csak sejtettem. > Emiatt akar lemondani az adminságról itt????? > Butaság volna. > > Ne tedd, Zsiga. > Jó admin vagy itt, imho.
+1 ps: most nincs admin :) -- Nuanda http://nuanda.hu/ "A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést." _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
