On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote:

> Attila Halász írta:
>> Tudod azt te jól ...
>>
> Csak sejtettem.
> Emiatt akar lemondani az adminságról itt?????
> Butaság volna.
>
> Ne tedd, Zsiga.
> Jó admin vagy itt, imho.


+1

ps: most nincs admin :)

-- 
Nuanda
http://nuanda.hu/
"A tudás olyan torlasz,amely akadályozza a megismerést."

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz