On Mon, Apr 20, 2009 at 04:10:58PM +0200, Hegedüs Ervin wrote:
> 
> nehany listan vagyok fent (kb 10-15), de ennek a listanak az
> egyik legkulturaltabb a hangneme, ha mint forumot is nezem, akkor
> meg kiemelkedobb a szinvonal.
> 
> Ez kb azota van, miutan atvetted, es kezdetben megszaporodott a
> kirugdosasok szama.

Igazan jolesik amit irtok, de nem gondolom ugy, hogy
potolhatatlan lennek. A minap beledugtam az ujjam egy vodor
vizbe, es amikor kihuztam, nem maradt lyuk a helyen :)

> Szived joga igy donteni, de - utananeztem az archivumban, remelem
> jo szalat talaltam - tenyleg annyi eleg volt, hogy abbahagyd?

Tudom, hogy nincs olyan rakott szeker, amelyre ne ferne meg egy
villaval, de a vizet nem lehet puposan rakni egy poharba, egy kis
csepp is eleg ahhoz, hogy kicsorduljon.

-- 
                Udvozlettel
                                    Zsiga
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz