Attila Halász írta: > Tudod azt te jól ... > > Csak sejtettem. Emiatt akar lemondani az adminságról itt????? Butaság volna.
Ne tedd, Zsiga. Jó admin vagy itt, imho. -- k-atti- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
