Szládovics Péter írta:
> igen, és való igaz, hogy páran félreértették, amit írt, de annak mi köze
> ehhez a listához, azt nem értem. Az a lista arra van...
>   

Nem tisztem ennek a threadnek a lezárása, de megkérném a t. népeket hogy
1.) Tartsuk tiszteletben az eddigi admin döntését. Jól végezte az (önkéntes)
munkáját itt a listán, szerintem megérdemel annyit hogy ne sértsük meg a
lista illemtanát a távozása kapcsán.
2.) Tartsuk tiszteletben Zsiga döntését az utódlással kapcsolatban.
3.) Magán levélben természetesen mindenki kifejezheti abbéli óhaját
hogy amennyiben Balázs is feladná a dolgot valamikor, szeretettel várjuk
vissza adminként Zsigát.
Ps.: Uff, és elnézést, remélem nem kapok ezért egyből spamdb-t az
új admintól.

-- 
k-atti-

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz