Szládovics Péter írta: > igen, és való igaz, hogy páran félreértették, amit írt, de annak mi köze > ehhez a listához, azt nem értem. Az a lista arra van... >
Nem tisztem ennek a threadnek a lezárása, de megkérném a t. népeket hogy 1.) Tartsuk tiszteletben az eddigi admin döntését. Jól végezte az (önkéntes) munkáját itt a listán, szerintem megérdemel annyit hogy ne sértsük meg a lista illemtanát a távozása kapcsán. 2.) Tartsuk tiszteletben Zsiga döntését az utódlással kapcsolatban. 3.) Magán levélben természetesen mindenki kifejezheti abbéli óhaját hogy amennyiben Balázs is feladná a dolgot valamikor, szeretettel várjuk vissza adminként Zsigát. Ps.: Uff, és elnézést, remélem nem kapok ezért egyből spamdb-t az új admintól. -- k-atti- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
