2009. 04. 21, kedd keltezéssel 06.18-kor Attila Halász ezt írta:
> On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote:
> 
> > Attila Halász írta:
> >> Tudod azt te jól ...
> >>
> > Csak sejtettem.
> > Emiatt akar lemondani az adminságról itt?????
> > Butaság volna.
> >
> > Ne tedd, Zsiga.
> > Jó admin vagy itt, imho.
> 
> 
> +1
> 
> ps: most nincs admin :)
#/usr/bin/perl
my KosaAttilaJoAdmin++;

Pedig én is kaptam eleget :D :) :) Jogosan!!!

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz