2009. 04. 21, kedd keltezéssel 06.18-kor Attila Halász ezt írta: > On 2009.04.20., at 22:22, Kovács Attila wrote: > > > Attila Halász írta: > >> Tudod azt te jól ... > >> > > Csak sejtettem. > > Emiatt akar lemondani az adminságról itt????? > > Butaság volna. > > > > Ne tedd, Zsiga. > > Jó admin vagy itt, imho. > > > +1 > > ps: most nincs admin :) #/usr/bin/perl my KosaAttilaJoAdmin++;
Pedig én is kaptam eleget :D :) :) Jogosan!!! _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
