szistvan wrote: > > Első gondolatom, hogy DNS-ben alacsony TTL mellett a domainhez több IP-t > rendelek, egy script pedig figyeli, hogy élnek -e a végpontok, amelyik > kiesik, azt kiszedi a DNS-ből. > Ez esetben azzal nem tudok mit kezdeni, ha a primary DNS szakad le, mert > akkor a frissítések az alacsony TTL miatt nem jutnak érvényre.
Kulso dns szolgaltato? Csak talalsz valakit, akinek van hostingban fix ipje, es hajlando cron jobodat futni. -- Gabor HALASZ <[email protected]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
