szistvan wrote:
> 
> Első gondolatom, hogy DNS-ben alacsony TTL mellett a domainhez több IP-t
> rendelek, egy script pedig figyeli, hogy élnek -e a végpontok, amelyik
> kiesik, azt kiszedi a DNS-ből.
> Ez esetben azzal nem tudok mit kezdeni, ha a primary DNS szakad le, mert
> akkor a frissítések az alacsony TTL miatt nem jutnak érvényre.

Kulso dns szolgaltato? Csak talalsz valakit, akinek van hostingban fix 
ipje, es hajlando cron jobodat futni.

-- 
Gabor HALASZ <[email protected]>

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz