> De kozben kitalaltam egy egyszerubbet is: beregisztralod mindharom > szerveredet a nic-nel, mint dns provider, mindegy, milyen sorrendben. > Mindharomra elore megcsinalod a a zonafileket a negy szituaciora, aztan > annak fuggvenyeben, melyik gep elerheto a masik kettobol, azt > szolgaltatja. Vannak kisebb hatulotoi a dolognak (idolegesen > inkonzisztense valhat a domain, de rovid ttl-el ez nem hiszem, hogy > zavaro lenne), de nem kell hozza extra node. >
Sot, mindegyik csak magat hirdeti, akkor teljesen automata az egesz mindenfele script nelkul. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
