> De kozben kitalaltam egy egyszerubbet is: beregisztralod mindharom
> szerveredet a nic-nel, mint dns provider, mindegy, milyen sorrendben.
> Mindharomra elore megcsinalod a a zonafileket a negy szituaciora, aztan
> annak fuggvenyeben, melyik gep elerheto a masik kettobol, azt
> szolgaltatja. Vannak kisebb hatulotoi a dolognak (idolegesen
> inkonzisztense valhat a domain, de rovid ttl-el ez nem hiszem, hogy
> zavaro lenne), de nem kell hozza extra node.
>

Sot, mindegyik csak magat hirdeti, akkor teljesen automata az egesz
mindenfele script nelkul.
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz