On Mon, Jan 19, 2004 at 08:52:50AM +0100, Jacek Konieczny wrote: > On Sun, Jan 18, 2004 at 09:37:06PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote: > > > (b) czy jest to warte dodatkowej roboty? > > IMHO portować można bez "oficjalnego supportu" i trzymania pakietów na > oficjalnym FTP. dlaczego nie? W wiekszosci wypadkow po podlaczeniu bootstrapa do automatyki roznice beda niezauwazalne o ile builder bedzie wyrabiac wydajnosciowo. A na ftp te 2 czy 3 gb sie chyba znajda.. (przeciez nie trzeba generowac iso, dla mniej wspieranych architektur mozna tez trzymac przeciez wylacznie wersje "rozwojowa" i nie wdawac sie w odnogi typu ra ;) Imho o ile jest wydajny builder na ktory nie trzeba czekac z reszta architektur oraz kilku ludzi którzy mogą poprawiać błędy trzeba po prostu taką arch włączyć ;)
> > Po robocie Jacka z amd64 myślę, że ia64 będzie dosyć proste... > > Moja praca w tym przypadku niewiele zmienia. W IA64 dużo się robi > inaczej. Np. biblioteki lecą do /usr/lib, nie /usr/lib64 (nie jest tak > całkiem kompatybilny wstecz z IA32). Więc będzie jeszcze prościej ;) > Jacek -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
