Dnia pon 26. stycznia 2004 15:21, ZyTeK napisał: > On poniedziałek 26 styczeń 2004 15:02, Sergiusz Pawlowicz wrote: > > Rozumiem że skoro sam tak listy piszesz bez odstępu to znaczy że dla > > ciebie czytelne. A dla mnie nieczytelne bo przerwa to przerwa. > > Popieram, spójżcie na to: Ja wolę tak jak jest obecnie. Nie musze 2 ekranów przewijać, żeby w ogóle zobaczyć treść zmiany - wystarczy 1 ekran ;)
> To jest straszne;) > "Difs" do wywalenia.. i jakieś spacje przy Log message bo jest za bardzo > "otoczony" tekstem i mało widoczny... ew. wysyłajmy to w HTMLu to się <b> > doda ;PPPP Masz rozgraniczenie wg ,,---''. -- Arkadiusz Miśkiewicz CS at FoE, Wroclaw University of Technology arekm.pld-linux.org, 1024/3DB19BBD, JID: arekm.jabber.org, PLD/Linux __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
