On Mon, Jan 26, 2004 at 07:06:20PM +0100, Fryderyk Dziarmagowski wrote:
> > > Oczywiście. Dużo lepszy był stary format logów.
> > Howgh!
> 
> jestem tego samego zdania

Nowe commitlogi muszą odejść!

-- 
http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true,
   PLD Linux developer   | Everybody needs some solid rock, I know I do.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym