On Mon, Jan 26, 2004 at 03:21:04PM +0100, ZyTeK wrote:
> To jest straszne;)
Oczywiście. Dużo lepszy był stary format logów.

wolf
-- 
  Bartek   .  - Przy drobnych przeliczeniach, które zajmą ci stronę...
  Taudul   :  
          .:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g            .:. http://chimera.one.pl/~wolf/

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Odpowiedź listem elektroniczym