On Tue, Jan 27, 2004 at 11:51:11AM +0100, Paweł Żurowski wrote: > W liście z wto, 27-01-2004, godz. 11:34, Bartosz Taudul pisze: > > Czy jest ktoś, oprócz wiadomej osoby która nas na siłę uszczęśliwiła, > > komu to nowe coś się podoba? Jak nie będzie takiej osoby, to nie będzie > > potrzebny wniosek do cdg... > > 1) Jakie elementy z nowego sa dobre? > 2) Jakie elementy z nowego sa zle? > > jesli 1) == zadne => wywalic > jesli 1) != zadne i 2) != wyglad maili => wywalic > jesli 1) != zadne i 2) == wyglad maili => **zmienic wyglad**
Co najmniej dodać pojedyncze \n przed nagłówkami (^---.*). Teraz to się zupełnie zlewa. PS. znowu trzeba było poprawiać, parę logów poszło tylko do CIA. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
