On Mon, 26 Jan 2004 19:04:19 +0100 Michal Kochanowicz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > To jest straszne;) > > Oczywiście. Dużo lepszy był stary format logów. > Howgh! jestem tego samego zdania -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
