On Mon, Jan 26, 2004 at 06:33:18PM +0100, Bartosz Taudul wrote:
> On Mon, Jan 26, 2004 at 03:21:04PM +0100, ZyTeK wrote:
> > To jest straszne;)
> Oczywiście. Dużo lepszy był stary format logów.
Howgh!
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym