W liście z wto, 27-01-2004, godz. 11:34, Bartosz Taudul pisze: > Czy jest ktoś, oprócz wiadomej osoby która nas na siłę uszczęśliwiła, > komu to nowe coś się podoba? Jak nie będzie takiej osoby, to nie będzie > potrzebny wniosek do cdg...
1) Jakie elementy z nowego sa dobre? 2) Jakie elementy z nowego sa zle? jesli 1) == zadne => wywalic jesli 1) != zadne i 2) != wyglad maili => wywalic jesli 1) != zadne i 2) == wyglad maili => **zmienic wyglad** pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski JID: <my_login>@jabber.org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
