On Mon, Jan 26, 2004 at 09:49:29PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > > > > Oczywiście. Dużo lepszy był stary format logów. > > > > Howgh! > > > jestem tego samego zdania > > Nowe commitlogi muszą odejść! > Muszą. Wyglądają jak sieczka w porównaniu do starych. Czy jest ktoś, oprócz wiadomej osoby która nas na siłę uszczęśliwiła, komu to nowe coś się podoba? Jak nie będzie takiej osoby, to nie będzie potrzebny wniosek do cdg...
wolf
--
Bartek . - Pamiętacie.. marzyciel, co? Z początku tego roku ruch
Taudul : harmoniczny?
.:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g .:. http://chimera.one.pl/~wolf/
pgp00000.pgp
Description: PGP signature
