Szanowny Panie Stanis3awie Po kolei: > > Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany niech > pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac Ok , przyzwyczajenia z list poswieconych sprzetowi ( komputerom , i samochodom - tam tego wymagaja) , oraz to ze jestem polakie wiec posluguje sie pelna polszczyzna ( wraz z ogonkami) . Po drugie > czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po polsku? > Czy to tak wiele pana kosztuje? > Nie , PUNKT dla Pana Pozdrawiam Adam Trzaskawka
- Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wolalbym zyc... Jerzy Siuta
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ ... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Stanislaw Blaszczak
- Prawica: Bankowe oszustwo Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wol... Waldemar Dworakowski
- Prawica: Zalaczniki Ryszard Ochudzki
