Szanowny Panie Stanis3awie
Po kolei:
>
> Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany niech
> pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac

Ok , przyzwyczajenia z list poswieconych sprzetowi ( komputerom , i
samochodom - tam tego wymagaja) , oraz to ze jestem polakie wiec posluguje
sie pelna polszczyzna ( wraz z ogonkami)
. Po drugie
> czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po
polsku?
> Czy to tak wiele pana kosztuje?
>
Nie , PUNKT dla Pana
Pozdrawiam
Adam Trzaskawka

Odpowiedź listem elektroniczym