At 08:13 PM 2/12/01 +0100, you wrote:
>"Adam Trzaskawka" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
>
>
>> Szanowny Panie Jerzy:
>> > Do domu musze wpuscic inspektora US ktory jest
>> > dla mnie zupelnie obcy tak jak i ten rzad.
>> >
>>
>> Widzi Pan , te nasze rz1dy , maja jako jedyne ( zgodnie z prawem ) monopol
>> na rozboje , kradzie? , i podobne przestjpstwa
>>
>> > -Polak ma prawo sie poskarzyc w prokuraturze i na policji
>>
>> A co to nam da??? - wed3ug mnie NIC , sprawa pole?y oko3o miesi1ca , po
>czym
>> dostaje sij powiadomienie o umorzeniu sledztwa b1dz te? z powodu
>niewykrycia
>> sprawcy , b1dz te? je?eli go znajd1 ( chyba dzijki interwencji Boga) z
>> powodu niskiej szkodliwosci spo3ecznej czynu
>> >oraz byc rabowanym przez panstwo w postaci
>> > podatku zawanego: inflacja, VAT, Akcyza, podatek spadkowy i placic inne
>> > podatki.
>>
>> Jak kiedy6 napisano ( je?eli dobrze pamijtam to w Najwy?szym Czasie ") Nie
>> kradnij - rz1d nie lubi konkurencji
>>
>>
>> > Nie wiem co jest:
>> > - czy nasze spoleczenstwo jest glupsze i mniej odpowiedzialne
>> > niz slowackie czy rosyjskie,
>> > -czy tez slowacki rzad jest bardziej nieodpowiedzialny
>>
>> Nie to nasz rz1d ( w latach SLD-ksw ) uzna3 ?e my ( jako spo3eczeqstwo )
>> stanowimy g3upia i ciemn1 masj ktsrej nie wolno dac prawa do broni ( znam
>z
>> doswiadczenia)
>>
>> Z pozdrowieniami
>> Adam Trzaskawka
>> "In God we trust"
>>
>
>Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany niech
>pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac. Po drugie
>czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po polsku?
>Czy to tak wiele pana kosztuje?
>
>SB
>
Pozdrowienia
mam obawy ze Pan Adam zaczerpnal
powyzsze motto z banknotu dolarowego,
pojawilo sie ono na nim w roku 57
zastepujac "E Pluribus Unum",
Motto "In God we trust jest przysiega masonska,
ktokolwiek nie wierzy w Supreme Being nie moze zostac masonem.
Poprosze o komentarz Pana Adama
Andrzej