On 03/11/06 16:23, Tiberiu ATUDOREI wrote: > Pina la urma, chestia asta ciudata contra-naturii MS+Novell(Suse) mi > [...] > scot draq susele ala...franjuri il fac. > > Ender >
Până la urmă e confirmată înţelegerea? Din câte am citit ieri parcă era doar un zvon. Oricum, înţelegerile astea „se cam poartă”. Şi Sun a făcut o înţelegere de genul ăsta cu Microsoft pentru a proteja utilizatorii StarOffice (dar nu şi OpenOffice.org). Nu mi se pare a fi o recunoaştere implicită că GNU/Linux ar încălca brevete de invenţie (da, ăsta este termenul românesc) ale Microsoft. -- C. Ovidiu _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
