On 03/11/06 16:23, Tiberiu ATUDOREI wrote:
> Pina la urma, chestia asta ciudata contra-naturii MS+Novell(Suse) mi
> [...]
> scot draq susele ala...franjuri il fac.
> 
> Ender
> 

Până la urmă e confirmată înţelegerea? Din câte am citit ieri parcă era
doar un zvon. Oricum, înţelegerile astea „se cam poartă”. Şi Sun a făcut
o înţelegere de genul ăsta cu Microsoft pentru a proteja utilizatorii
StarOffice (dar nu şi OpenOffice.org). Nu mi se pare a fi o recunoaştere
implicită că GNU/Linux ar încălca brevete de invenţie (da, ăsta este
termenul românesc) ale Microsoft.

-- 
C. Ovidiu

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui