On Fri, 3 Nov 2006, George wrote:
Din FAQ-ul ala inteleg ca vor lucra la 3 lucruri:
1. ODF/OpenXML stuff; destul de inutil, vezi mai sus.
2. Virtualizare; nu inteleg ce vor face aici; pe moment Vmware merge
foarte bine, enterprise level, etc, in ambele combinatii MS on Linux,
Pai tocmai asta e problema ca Vmware merge foarte bine. Si poate au
incercat sa-l cumpere si n-au reusit iar acum incearca sa-i dea in gura pe
alte cai.
Linux on MS; Sa inteleg ca Novell va scoate un alt soft de
virtualizare sau poate un Xen modificat care sa mearga bine cu Windows
si va testa Suse in Virtual PC pentru windows ? deci alte aplicatii de
virtualizare.
--
"frate, trezeste-te, aici nu-i razboiul stelelor"
Radu R. pe offtopic at lug.ro
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug