> >
> > Czemu nie?
> > Muszą się zgadzać ze źródłami i mieć odpowiednie formatowanie inaczej
> > bot nie byłby puszczony, a więc co? Kwestie techniczne? Kwestie
> > techniczne chyba zawsze się da obejść?
> 
> bot oznacza tylko oznaczone wcześniej, ale może może oznaczać się sam. 
> musze sprawdzić
> 
> 
> masti

mamy bota admina, możemy mieć bota-redaktora. Czy botowanie na żądanie byłoby 
logowane? To o wiele fajniejsze niż zabawa z preloadem.

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym