> > > > Czemu nie? > > Muszą się zgadzać ze źródłami i mieć odpowiednie formatowanie inaczej > > bot nie byłby puszczony, a więc co? Kwestie techniczne? Kwestie > > techniczne chyba zawsze się da obejść? > > bot oznacza tylko oznaczone wcześniej, ale może może oznaczać się sam. > musze sprawdzić > > > masti
mamy bota admina, możemy mieć bota-redaktora. Czy botowanie na żądanie byłoby logowane? To o wiele fajniejsze niż zabawa z preloadem. przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
