> Ale - może faktycznie przejdźmy na stronę dyskusji wikiprojektu, bo 
> lista pewnie nie dociera do wszystkich. Może mógłbyś wstawić tam 
> streszczenie swoich poglądów?
> 
> Cancre
> 
Zanim przejdziemy. Sytuacja sprzed kilu dni... Zamiast ją opisać, przedstawię 
ją w postaci quizu (aby nie identyfikowac osób, używam kryptonimów)

1. User babarski wstawia tekst ze strony adam.babarski.com. Co robi admin T1000?

2. Jak admin T1000 nazywa zachowanie usera?

3. Jak ów admin reaguje na upomnienie ze strony innego usera?

4. Czego ów admin nie używa?

5. Ile osób poza mną i Polimerkiem ma czelność upominać adminów w ten sposób 
się zachowujących?

Jeżeli nikt, to faktycznie, nawet dopieszczona procedura niczego nie zmieni i 
lepiej sobie oszczędzić pracy.

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym