W dniu 15 stycznia 2011 22:26 użytkownik Cancre <[email protected]> napisał:
> Jak wycinamy hasło, bo było za krótkie, to nikt nie protestuje, że "może > powinniśmy zostawić na 24 godz., bo on to pewnie chciał poszerzyć" > (wybaczcie ironię). A czym się różni skasowanie z powodu NPA od > dziesiątków innych przypadków? Tym, że w jednym na ile? 20? 50 > przypadków? wkleja je sam autor. No i zauważcie, że jednak popełnianie > NPA jest karalne z punktu widzenia prawa, a pisania stubów żadna ustawa > jeszcze za przestępstwo/wykroczenie (czy co to tam jest) jeszcze nie > uznała :-) Więc kasowanie z naszej strony będzie też jasnym sygnałem, że > NPA nie tolerujemy i że w tej kwestii nasza polityka jest jasna. Bo > takie tam zostawianie... kto wie, co się potem z tym dzieje? Może > cichaczem to zostawiamy? :-) > > I powtarzam raz jeszcze - my i tak nie przestrzegamy obecnej procedury > (tzn. nie zostawiamy na miesiąc). Z grubsza szacując 3/4 idzie od ręki, > a zgłoszeń na LNPA dokonują nie-admini i BeauBot (na 20 zgłoszeń ze 3 są > wpisane przez adminów, w tym jedno przeze mnie). Czuję się całkowicie przekonany. Karol007 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
