> Zanim przejdziemy. Sytuacja sprzed kilu dni... Zamiast ją opisać, przedstawię 
> ją w postaci quizu (aby nie identyfikowac osób, używam kryptonimów)
> 
> 1. User babarski wstawia tekst ze strony adam.babarski.com. Co robi admin 
> T1000?
> 
Zapewne usuwa z uwagi na NPA

> 2. Jak admin T1000 nazywa zachowanie usera?
> 
Autopromocja

> 3. Jak ów admin reaguje na upomnienie ze strony innego usera?
> 
Zgłupłeś? Facet wstawia sutopromocyjny tekst z własnej strony

> 4. Czego ów admin nie używa?
> 
Bana

> 5. Ile osób poza mną i Polimerkiem ma czelność upominać adminów w ten sposób 
> się zachowujących?
> 
A nie wiem...

Picus viridis

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym