On Mon, Mar 28, 2005 at 06:49:35PM +0200, e-gore wrote: > Witam. > > Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć > rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie > wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest > to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej... >
Nie wiem czy nie ma prostszego sposobu ale poszukaj informacji na temat opcji ModeLine w pliku XF86Config. Na necie sa generatory sluzace do tworzenia trybow graficznych dla konkretnych rozdzielczosci i odswierzan. Nie podam w tej chwili linku ale pamietam, ze nie mialem problemow z wygooglowaniem tego. -- Pozdrawiam, Krzysztof Andrelczyk -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

