Heh, jst sm mel židan čas računalnike uštimvat medtem ko sem 2 uri čakal na
naslednje vaje. (Posledica tega bi verjetno bila, da bi bil tudi več časa na
predavanjih/vajah,  ker sem tako kmalu začel obupovati nad zadevo.) Je pa
res, da v dveh urah ne narediš ravno veliko, če nisi utečen.

Kar se programiranja 1 tiče. Ko sm hodil in sem imel bre malo izkušenj s
tega področja je bila groza. Predvsem je bila težava v tem, da so bila
besedila nalog sestavljena tako, da sem obupal, ko sem jih bral. Kocentrični
krogi neki neki...(ne spomnim se več, vem da nisem imel pojma kaj naj bi
delal.) In ja na vajah je asistent vsem pogledal če dela in to je bilo to.
brrr.

Ko sem videl kaj je bilo tereba narediti nisem mogel verjeti kako preprosta
je bila vsa stvar. Kode je bilo skorajda manj kot opisa. Groza.

Isti štos je z zahtevo da stvar deluje v tej in tej učilnici. Zelo malo
verjetno je, da bo običajen študetnt uspel sackati nekaj, kar preprosto ne
bi delovalo v tej učilnici. Java pač ni velik problem, c, kolikor so nas
naučili pa tudi ne bi smel biti. Tako se sekirajo/mo tisti ki ne razumemo
ravn vsega in ki v praksi ne uporabljamo ukazov, ki lahko ne bi
delovali.(Lahko bi seveda delal v pr.5, a mene tam začne prav kmalu boleti
glava. Najverjetneje kombinacija čidnih čudnih luči, nenenhnega brnenja
klimatske naprave in nenehnega drgnjenja vseh računalnikov. Pa človek še
nima občutka, da bi si lahko muzko naštimal.)

In ja naš faks je tak, da je treba veliko opreme, če hočeš dobro izpeljati
študij. Računalniki in podobna šara stane. Razumem, sam sitnarit pa še
zmeraj imam pravico al kako?


Aljosa Renar: STFU.


lp Loksorr

Reply via email to