Heh, jst sm mel židan čas računalnike uštimvat medtem ko sem 2 uri čakal na naslednje vaje. (Posledica tega bi verjetno bila, da bi bil tudi več časa na predavanjih/vajah, ker sem tako kmalu začel obupovati nad zadevo.) Je pa res, da v dveh urah ne narediš ravno veliko, če nisi utečen.
Kar se programiranja 1 tiče. Ko sm hodil in sem imel bre malo izkušenj s tega področja je bila groza. Predvsem je bila težava v tem, da so bila besedila nalog sestavljena tako, da sem obupal, ko sem jih bral. Kocentrični krogi neki neki...(ne spomnim se več, vem da nisem imel pojma kaj naj bi delal.) In ja na vajah je asistent vsem pogledal če dela in to je bilo to. brrr. Ko sem videl kaj je bilo tereba narediti nisem mogel verjeti kako preprosta je bila vsa stvar. Kode je bilo skorajda manj kot opisa. Groza. Isti štos je z zahtevo da stvar deluje v tej in tej učilnici. Zelo malo verjetno je, da bo običajen študetnt uspel sackati nekaj, kar preprosto ne bi delovalo v tej učilnici. Java pač ni velik problem, c, kolikor so nas naučili pa tudi ne bi smel biti. Tako se sekirajo/mo tisti ki ne razumemo ravn vsega in ki v praksi ne uporabljamo ukazov, ki lahko ne bi delovali.(Lahko bi seveda delal v pr.5, a mene tam začne prav kmalu boleti glava. Najverjetneje kombinacija čidnih čudnih luči, nenenhnega brnenja klimatske naprave in nenehnega drgnjenja vseh računalnikov. Pa človek še nima občutka, da bi si lahko muzko naštimal.) In ja naš faks je tak, da je treba veliko opreme, če hočeš dobro izpeljati študij. Računalniki in podobna šara stane. Razumem, sam sitnarit pa še zmeraj imam pravico al kako? Aljosa Renar: STFU. lp Loksorr
