x y pravi:
Od spodaj navzgor:
Ja in potem bi faks nekaj let životaril, postal zastarel in bi potem po
principu jojota spet začel funkcionirat, ko bi se povpraševanje po novih
delavcih ponovno izpostavilo. Najboljšo izobrazbo potem dobijo seveda
ljudje, ki ne dobijo dela. Čestitam problem rešen

Ah, vidim da je zaman.

Asembler je končna uporabna snov.

Janša ne bo dal. Janšo boli K za take fore. Oba magisterija bosta enako
vredna. A resnično misliš, da bo nekdo, ki bo iskal novega zaposlenega
uprašal, a si magistriral po starem ali po novem sistemu? Sanjaj.

Ne na pamet, prosim.

Lep pozdrav.

Reply via email to