Glede 6: Ko smo se pogovarjali s prof. Guštinom, smo ugotovili, da je problem pri imenu "Logika in sistemi" to, da vsebuje besedo "logika" :)
- [Friclist] Re: Malo kritike Zvonko
- Re: [Friclist] Re: Malo kritike Aljosa Renar
- Re: [Friclist] Re: Malo kritike x y
- [Friclist] bolonjska reforma Mojca Galun
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Domen Gostincar
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Marko Kotar
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- RE: [Friclist] bolonjska reforma Number One
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reform... x y
- Re: [Friclist] bolonjska re... Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska re... x y
- Re: [Friclist] bolonjska re... Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska re... Ales Koprivnikar
- Re: [Friclist] bolonjska re... Matjaž Horvat
