Od spodaj navzgor: Ja in potem bi faks nekaj let životaril, postal zastarel in bi potem po principu jojota spet začel funkcionirat, ko bi se povpraševanje po novih delavcih ponovno izpostavilo. Najboljšo izobrazbo potem dobijo seveda ljudje, ki ne dobijo dela. Čestitam problem rešen
Asembler je končna uporabna snov. Janša ne bo dal. Janšo boli K za take fore. Oba magisterija bosta enako vredna. A resnično misliš, da bo nekdo, ki bo iskal novega zaposlenega uprašal, a si magistriral po starem ali po novem sistemu? Sanjaj.
