Aha polno dobrih idej mam.
1) Osebno sem proti tej čudni Blolonski. 1 ne vem od kje ideja da bo zdaj do
mag 1.5 leta manj. A se resno pričauje, da bomo toliko več obdelal v 4 letih
al bo samo manj vsega skupaj.
2) ne predstavljam si kaj točno to pomeni. Če bo na enkrat, tako kot je bilo
letos s spremembo programa potem naj rajši nič ne spreminjajo.
3) a nima informatika trenutno največ navala?
4,6) Logika sistemi in komunikacije? Ja, zelo modra odločitev. Sam ime si
morte drugo izbrat. Pa mogoč bi bilo smiselno povedat ljudem, da je skor
isto kot če grejo na elektro?
5) Asembler ne sme bit več pod ARS ampak svoj predmet. (ker nimata itak
nobene veze) In sicer v prvem letniku.
-ars 2 vaje("programiranje vi naprav") v drugem ali 3 letniku
-angleščino se skensla. Govoril sem.
6) veliko veliko izbirnih predmetov. Izbirni zakon.(Akoravno si ne
predstavljam kako bo to delovalo.)
7) Spusti se nivo matematike najame se strakovnjaka za marketing, ki bo vsem
naravnost povedal, da je VS lažji za naredit. Vsem povedat v fris, da boš z
VS brez težav odpru svojo firmo in koval denar ali pa če ti je ljubše dobil
službo kjerkoli te bodo potrebovali. Prepričat firme da dajo štipendije za
VS
Po gimnazijah naj hodijo pomanjkljivo oblečene mladenke in vabijo ljudi na
VS.
Glej ne vem, če sm čisto odkrit.